przejrzysty Wodzisław

Radni Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego VII Kadencji

Radny......Okręg
wyborczy
granice okręgów wyborczychprogram
wyborczy
Roman Juzek nr 1 Apteczna, Arendarska, Bartosza Głowackiego, dr Lucjana Mendego, Gałczyńskiego, Ignacego Daszyńskiego, Jastrzębska od nr 1 do nr 37 nieparzyste, Jastrzębska od nr 2 do 48 parzyste, Józefa Michalskiego, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kręta, Kościelna, Krótka, Ks. Pułkownika Wilhelma Kubsza od nr 1 do nr 15 nieparzyste, , Ks. Pułkownika Wilhelma Kubsza od nr 2 do nr 48 parzyste, Księżnej Konstancji, Mała, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Minorytów, Ogrodowa, Pawła Pośpiecha, Plac Gladbeck, Plac Korfantego, Plac Św. Krzyża, Podgórna, Powstańców Śląskich, Radlińska od nr 1 do 35 wszystkie, Rynek, Szkolna, Sądowa, Średnia, Świętego Jana, Targowa, Wałowa, Wincentego Styczyńskiego, Wincentego Witosa, Zamkowa, Zgoda.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Izabela Kalinowskanr 2 Boczna, Bogumińska, Chabrowa, Cicha, Czyżowicka od nr 1 do 16 wszystkie, Czyżowicka od nr 17 do 31 nieparzyste, Franciszka Matuszczyka, Goździkowa, Karola Marksa, Kąkolowa, Koszykowa, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Magnoliowa, Partyzantów, Pszowska od nr 1 do 93 wszystkie, Pszowska od nr 94 do 100 parzyste, Rzeczna, Sasankowa, Stanisława Staszica, Tulipanowa, Wiklinowa, Wilcza, Wiejska.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Marian Plewnianr 3 Ciekawa, Gawendy, Gościnna, Górna, Mikołaja Kopernika, Ofiar Oświęcimskich, Przytulna, Rodzinna, Romantyczna, Sąsiedzka, Skrzyszowska od nr 1 do 49A nieparzyste, Skrzyszowska od nr 2 do 68 parzyste, Sobótki, Stroma, Szczęśliwa, Uśmiechu, Stanisława Syrokomli, Wymarzona.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Arkadiusz Kochanowicznr 4 26 Marca od 1 do 7 nieparzyste, 26 Marca od 4 do 36 parzyste, Bolesława Prusa, Edwarda Sosny, Elizy Orzeszkowej, Harcerska, Ks. Płk Wilhelma Kubsza od nr do końca nieparzyste, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Roman Szamatowicznr 5PCK, Pokoju, Tysiącleciaotwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Grażyna Sitkonr 626 Marca nr 42,62,64, Jana Pawła II, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 43 do nr 79 nieparzyste, Stefana Wyszyńskiego od nr 40 do nr 52 parzyste, Ludwika Waryńskiego, Marklowicka, Osiedle Przyjaźni, Radlińskie Chałupki od nr 1 do 35 parzyste i nieparzyste , Radlińskie Chałupki od nr 36 do 74 parzyste, Radlińskie Chałupki od nr 161, Radlińskie Chałupki od nr 186 do 194 parzyste, Rybnicka od nr 30A parzyste i nieparzyste.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Dezyderiusz Szwagrzaknr 726 Marca od nr 11 do 25, 26 Marca numery: 27, 29, 31,33, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 2 do nr 38 parzyste, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 37 nieparzyste, Piastowska, Plac Zwycięstwa.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Wojciech Wilkowskinr 826 Marca od nr 70 do 170 parzyste, 26 Marca od nr 35 do 53 nieparzyste,otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Grażyna Pietyranr 9Osiedle XXX-lecia PRL od nr 1 do 63 wszystkie, Radlińska od nr 36 do nr 44 parzyste, Radlińska od nr 39 do nr 59 nieparzyste.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Rafał Połedniknr 10Osiedle XXX-lecia PRL od nr 64 do końca wszystkie, Radlińska od nr 46 do nr 58A parzyste, Radlińska od nr 59A do nr 76 nieparzyste.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Jan Grabowieckinr 11 Przemysława od nr 1 do nr 8 wszystkie,
Leszka, Mieszka
otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Czesław Rychliknr 12Osiedle Dąbrówki, ul. Przemysława od nr 9 do końcaotwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Helena Osińskanr 13Górnicza, Kokoszycka od nr 180 do 186, Pszowska od 95 do nr 99 nieparzyste, Pszowska od nr 101 do nr 212 wszystkie,otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Aleksander Żabickinr 14Cisowa, Czyżowicka od nr 18 do nr 32 parzyste, Czyżowicka od nr 33 do końca wszystkie, Fryderyka Chopina, Gosława, Iwana Miczurina, Józefa Bieni. Karkoszka, Ks. Antoniego Roboty, Ks. Ewalda Kasperczyka, Leśna, Ludowa, Mieczysława Karłowicza, Modrzewiowa, Nowa, Polna, Poprzeczna, Rogowska, Słowiańska, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Starowiejska, Świętej Jadwigi, Tęczowa, Wąska, Wolności, Żwirki i Wiguryotwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Marian Balcernr 15Bracka, Brzozowa, Dolinna, Grodzisko, Jabłoniowa, Janusza Korczaka, Jastrzębska od nr 50 do końca parzyste, Jastrzębska od nr 39 do końca nieparzyste, Jodłowa, Łużycka, Odrodzenia, O Maksymiliana Kolbego, Połomska, Stefana Czarnieckiego od nr 2 do 28 parzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 3 do 59 nieparzyste, Topolowa.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Patrycja Stokłosanr 16Batalionów Chłopskich, Kwiatowa, Leonida Teligi, Lipowa, Ładna, Mszańska, Piaskowa, Skrzyszowska od nr 51 do końca nieparzyste, , Skrzyszowska od nr 30 do końca parzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 67 do końca nieparzyste, Stefana Czarnieckiego od nr 30 do końca parzyste, Świerkowa, Turska, Zagrodowa, Zielonaotwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Teresa Rybkanr 17Armii Ludowej, os. 1 Majaotwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Eugeniusz Chłapeknr 18Cypriana Kamila Norwida, Dołki, Jurija Gagarina, Ks. Edmunda Szwedy, Marii Dąbrowskiej, Matki Teresy z Kalkuty, Młodzieżowa od nr 2 do 126 parzyste, Młodzieżowa od nr 1 do 131 nieparzyste, Olszyny, Oraczy od nr 1 do 155 wszystkie, Osadnicza, Pałacowa, Parkowa, Pszowska od nr 213 do końca wszystkie, Smolna, Sportowa, Strażacka, Wesoła, Zdrojowaotwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Jan Zemłonr 19Adama Dzika, Długa, Działkowców, Emilii Plater, Hoża, Hugo Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego, Józefa Chełmońskiego, kąty, Konwaliowa, Makowa, Młodzieżowa od nr 128 do końca parzyste, Młodzieżowa od nr 133 do końca nieparzyste, Oraczy od 156 do końca wszystkie, Rolnicza, Siarkowa, Szybowa.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Adam Króliczeknr 20Bojowników, Bolesława Chrobrego od nr 1 do 156 wszystkie, Dębowa, Gołębia, Ks. Kard. Kominka, Kosynierów, Letnia, Marii Skłodowskiej Curie, Melchiora Wańkowicza, Pogodna, Radlińskie Chałupki od nr 68 do końca wszystkie, Radlińskie Chałupki od nr 39 do 79 nieparzyste, , Radlińskie Chałupki od nr 80 do 157 wszystkie, , Radlińskie Chałupki od nr 158 do 180 parzyste, Rybnicka od nr 41 do końca wszystkie, Ustronna, Więźniów Politycznych, Wysoka, Zbożowa, Ziemowita, Zuchów, Żwirowa.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym
Katarzyna Zollner Solowskanr 21Bolesława Chrobrego od nr 157 do końca wszystkie, Bolesława Krupińskiego, Głożyńska, Jarosława Dąbrowskiego, Kokoszycka od nr 1 do 179 wszystkie, Owocowa, Popiela, Ziołowa, Żniwna.otwórz
zakłądkę
z programem
wyborczym

Materiały wykorzystane do opracowania strony pochodzą z oficjalnych ulotek wyborczych kandydatów
oraz stron interenetowych Komitetów Wyborczych
opracował - Marek Radomski